Regionalne rozgrywki w tenisa za nami

W dniu 10 października 2017 roku odbyły się Regionalne Rozgrywki Pracowników Lasów Państwowych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile w Tenisie Stołowym- eliminacje do XVIII Mistrzostw Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym.

Mistrzostwa organizowane są na terenie Nadleśnictwa Złotów przez RDLP w Pile we współpracy z Krajowym Sekretariatem Zasobów Naturalnych Ochrony Środowiska i Leśnictwa NSZZ Solidarność oraz Krajową Sekcję Pracowników Leśnictwa NSZZ Solidarność.

Przechodni Puchar Przewodniczącego Regionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa w Pile NSZZ Solidarność zdobyła Pni Kamila Dolska- Wyrwa.

Po raz trzeci Puchar Dyrektora RDLP w Pile zdobył Pan Rafał Krajewski, w związku z czym zatrzymuje puchar za zawsze.

Zgodnie z regulaminem Mistrzostw jednostka organizująca ma prawo wystawić dwie drużyny, w związku z czym RDLP w Pile reprezentowana będzie przez osoby:

W kategorii kobiet:

1. Kamila Dolska- Wyrwa (N. Krzyż)
  2. Katarzyna Pietrucha (N. Kaczory)

W kategorii VIP

1. Elwira Drobiewska (RDLP)
  2. Ryszard Wojciechowski (RDLP)

W kategorii mężczyzn:

1. Rafał Krajewski (N. Płytnica)
  2. Łukasz Furman (N. Potrzebowice)
  3. Piotr Górniak (N. Okonek)
  4. Piotr Nowak (N. Sarbia)