Spotkanie zarządu Organizacji Międzyzakładowej [03.11.2021]

W dniu 3 listopada odbyło się spotkanie zarządu Organizacji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność RDLP Piła. Miejscem spotkania były gościnne progi siedziby Oddziału Pilskiego Regionu Wielkopolska przy ulicy 11 Listopada 4 w Pile. W spotkaniu wzięło udział 6 osób – Przewodniczący kol. Zbigniew Lis oraz 5 członków zarządu.

Na wstępie Przewodniczący Oddziału Pilskiego Regionu Wielkopolska kol. Adam Dopierała zapoznał uczestników z aktualną sytuacją w regionie oraz w kraju.

W trakcie spotkania omawiane były bieżące sprawy związkowe. Podjęta została m.in. uchwała o przyjęciu nowych członków do organizacji. Organizacja Międzyzakładowa cały czas się rozwija i cały czas nowe osoby wstępują w jej szeregi.

Wyznaczony został termin uzupełniających wyborów w Organizacji Międzyzakładowej na dzień 26.11.2021 r. Wybory są związane z odejściami pracowników oraz awansami na stanowiska kierownicze.