Tenis stołowy 2016

W dniu 7 listopada 2016 roku odbyły się Regionalne Rozgrywki Pracowników Lasów Państwowych w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile w tenisie stołowym organizowane przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Pile oraz Regionalną Sekcję Pracowników Leśnictwa w Pile NSZZ ?Solidarność?.

W wyniku rozgrywek prowadzonych metodą radziecką wyłoniono pięć najlepszych osób, które będą reprezentowały RDLP w Pile podczas XVII Mistrzostw Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym, które odbędą się na terenie RDLP w Olsztynie.

W kategorii kobiet zwyciężyła Katarzyna Zblewska z RDLP w Pile, która pojedzie na mistrzostwa i która w tym roku otrzymała przechodni puchar Przewodniczącego Regionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa w Pile NSZZ Solidarność.

W kategorii mężczyzn po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się                     Rafał Krajewski z nadleśnictwa Płytnica, który również (po raz drugi) otrzymał przechodni puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile.

Kolejne miejsca zdobyli: Łukasz Furman z nadleśnictwa Potrzebowice,      Piotr Wróblewski z nadleśnictwa Zdrojowa Góra oraz Piotr Nowak z nadleśnictwa Sarbia.

Zwycięzcom gratulujemy!

Wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział!!!

3  2

  4 15

 

5   6

7   8

                    9                        1011                 12

13   14

 

 

Komentowanie zamknięte.